O nas

Firma Lasem Zdobione powstała w 2017 roku. Prowadzimy sklep internetowy, z myślą przede wszystkim o tych, którzy tak, jak i my – uważają, iż detale nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter. Dekorowanie to przyjemność, która sprawia, że ozdabiane pomieszczenie nabiera jedynego w swoim rodzaju stylu. Jest to ostatni etap urządzania wnętrz, a dzięki tym małym szczegółom jesteśmy w stanie zmienić wiele.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo ozdoby i dodatki przede wszystkim w klimacie rustykalnym oraz industrialnym, jednakże także pasujące do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, klasycznym oraz vintage. Znaczną część naszej oferty stanowią produkty, które wykonujemy sami. Są to przede wszystkim dekoracje drewniane: świeczniki – z orzecha, brzozy, buku, grabu, dębu, ale także różnego rozmiaru plastry drewna, podstawki i inne produkty.
Nasze dekoracje pasują zarówno do mieszkań czy domów, jak i do urządzanych w tym stylu salonów urody, hoteli lub restauracji. Natomiast właściciele sali weselnej (w szczególności karczmy) oraz przyszłe Pary Młode znajdą tu produkty, które przydadzą się do stworzenia klimatu w tym wyjątkowym dla młodych dniu.

Serdecznie zapraszamy,

zespół Lasem Zdobione